Ekipe kluba
SENIORI
KK Bask
MLAĐI PIONIRI
KK Bask
PIONIRI
KK Bask
KADETI
KK Bask
KK Bask 2
JUNIORI
KK Bask
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Bask (kadeti)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žitko Basket222021830154428642
2.KK Beko221751705147922639
3.KK Dynamic BG221661649125739238
4.KK Slodes221661445123620938
5.KK Sava221391559144611335
6.KK Žarkovo221210153314983534
7.ŠKK Zvezdara221210150714297834
8.KK Beovuk 722291312281379-15131
9.KK Bask2271515011597-9629
10.BKK Radnički2241812211646-42526
11.KK IBC2231913841649-26525
12.KK Cerak 2231911781580-40225


1. kolo27.10.2018
58221KK Žarkovo : KK Bask88 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miodrag Cvetković, Filip Mladenović Delegat: Nebojša Lazarević
58222KK Žitko Basket : ŠKK Zvezdara101 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Radović, Mirko Vesković Delegat: Nenad Radosavljević
58223KK Beovuk 72 : KK Cerak 65 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Milan Kostić, Marko Šoškić Delegat: Miroljub Jovanović
58224KK IBC : KK Slodes65 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nemanja Gojović Delegat: Nikola Tomić
58225KK Sava : BKK Radnički105 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Aleksandar Savić, Vladimir Popović Delegat: Đorđe Ilić
58226KK Dynamic BG : KK Beko89 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Pavle Šipka, Miloš Joksimović Delegat: Nikola Tomić

2. kolo03.11.2018
58227KK Žarkovo : KK Žitko Basket94 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Tolić
58228BKK Radnički : KK Dynamic BG37 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Vladimir Popović, Antonije Luković Delegat: Zoran Ninkov
58229KK Slodes : KK Sava64 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Kovačević, Marko Šoškić Delegat: Dragoslav Velanac
58230KK Cerak : KK IBC72 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Filip Konatar, Nemanja Gojović Delegat: Uroš Čukić
58231ŠKK Zvezdara : KK Beovuk 7277 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nemanja Vidaković Delegat: Aleksandar Rašinac
58232KK Bask : KK Beko58 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Marko Šoškić, Petar Milanović Delegat: Miroljub Jovanović

3. kolo10.11.2018
58233KK Žitko Basket : KK Bask82 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Radović, Miloš Prica Delegat: Đorđe Ilić
58234KK Beovuk 72 : KK Žarkovo70 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Vidaković Delegat: Goran Radovanović
58235KK IBC : ŠKK Zvezdara56 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Nikola Tomić
58236KK Sava : KK Cerak 75 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2018 Vreme: 13:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Nenad Radosavljević
58237KK Dynamic BG : KK Slodes65 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Kovačević, Petar Kral Delegat: Dragoslav Velanac
58238KK Beko : BKK Radnički90 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Petar Milanović Delegat: Aleksandar Todorović

4. kolo17.11.2018
58239KK Žarkovo : KK IBC83 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Pavle Šipka, Miloš Popić Delegat: Zvezdan Janković
58240KK Žitko Basket : KK Beovuk 7281 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Aleksandar Jovanovski Delegat: Nenad Radosavljević
58241KK Slodes : KK Beko68 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Stevan Rašinac, Petar Milanović Delegat: Zvezdan Janković
58242KK Cerak : KK Dynamic BG72 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Nikola Svrkota, Marko Šoškić Delegat: Nikola Tomić
58243ŠKK Zvezdara : KK Sava76 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Damjan Ratković Delegat: Aleksandar Rašinac
58244KK Bask : BKK Radnički101 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 15:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Danilo Petković, Pavle Šipka Delegat: Đorđe Ilić

5. kolo24.11.2018
58245KK Beovuk 72 : KK Bask51 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Vladimir Popović, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić
58246KK IBC : KK Žitko Basket67 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Petar Kral, Mirko Vesković Delegat: Nikola Šoškić
58247KK Sava : KK Žarkovo54 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 11:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Marko Simić, Pavle Šipka Delegat: Uroš Čukić
58248KK Dynamic BG : ŠKK Zvezdara78 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 16:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Filip Konatar Delegat: Slobodan Kaličanin
58249KK Beko : KK Cerak 84 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
Sudije: Ljubomir Marković, Nikola Stošić Delegat: Aleksandar Knežević
58250BKK Radnički : KK Slodes46 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Marko Paunović, Stefan Dojčinović Delegat: Uroš Čukić

6. kolo01.12.2018
58251KK Žarkovo : KK Dynamic BG67 : 107
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Šoškić, Petar Milanović Delegat: Uroš Čukić
58252KK Žitko Basket : KK Sava98 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2018 Vreme: 19:25
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Radović, Milan Kostić Delegat: Đorđe Ilić
58253KK Beovuk 72 : KK IBC49 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Marko Simić, Antonije Luković Delegat: Zoran Ninkov
58254KK Cerak : BKK Radnički52 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Marko Paunović Delegat: Miroljub Jovanović
58255ŠKK Zvezdara : KK Beko90 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Kovačević, Stevan Rašinac Delegat: Slobodan Kaličanin
58256KK Bask : KK Slodes46 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 12:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Krivokuća Delegat: Đorđe Ilić

7. kolo08.12.2018
58257KK IBC : KK Bask55 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nikola Stošić, Nemanja Kovačević Delegat: Nikola Tomić
58258KK Sava : KK Beovuk 7275 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 11:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Milan Kostić, Dušan Marčetić Delegat: Zoran Ninkov
58259KK Dynamic BG : KK Žitko Basket72 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Radović, Aleksandar Jovanovski Delegat: Zoran Ninkov
58260KK Beko : KK Žarkovo85 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Stošić, Nemanja Krivokuća Delegat: Milan Radenković
58261BKK Radnički : ŠKK Zvezdara63 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Miloš Prica, Marko Šoškić Delegat: Slobodan Todorović
58262KK Slodes : KK Cerak 77 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Ljubomir Marković, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić

8. kolo15.12.2018
58263KK Žarkovo : BKK Radnički81 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Svrkota, Pavle Šipka Delegat: Zvezdan Janković
58264KK Žitko Basket : KK Beko87 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2018 Vreme: 19:25
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Radović, Milan Kostić Delegat: Nikola Tomić
58265KK Beovuk 72 : KK Dynamic BG46 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Marko Perović, Pavle Šipka Delegat: Slobodan Todorović
58266KK IBC : KK Sava51 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nikola Svrkota, Nemanja Kovačević Delegat: Aleksandar Knežević
58267ŠKK Zvezdara : KK Slodes52 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 14:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nikola Svrkota, Stevan Rašinac Delegat: Jovan Čučuković
58268KK Bask : KK Cerak 67 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 18:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Petar Kral, Mirko Vesković Delegat: Đorđe Ilić

9. kolo22.12.2018
58269KK Sava : KK Bask84 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Ognjen Dabić, Stevan Gudžulić Delegat: Miroljub Jovanović
58270KK Dynamic BG : KK IBC88 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Aleksandar Knežević
58271KK Beko : KK Beovuk 72106 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Filip Konatar, Nemanja Gojović Delegat: Slobodan Todorović
58272BKK Radnički : KK Žitko Basket65 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Miloš Prica, Miloš Dimitrijević Delegat: Slobodan Todorović
58273KK Slodes : KK Žarkovo67 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Filip Balešević Delegat: Predrag Đikanović
58274KK Cerak : ŠKK Zvezdara59 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Luka Maksimović, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Zvezdan Janković

10. kolo12.01.2019
58275KK Žarkovo : KK Cerak 80 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stevan Rašinac, Filip Konatar Delegat: Zvezdan Janković
58276KK Žitko Basket : KK Slodes89 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2019 Vreme: 19:25
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Vlahović, Nemanja Radović Delegat: Slobodan Kaličanin
58277KK Beovuk 72 : BKK Radnički40 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Vlahović, Dušan Marčetić Delegat: Zoran Ninkov
58278KK IBC : KK Beko63 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Kovilovo (Zrenjaninski put 170)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Nenad Radosavljević
58279KK Sava : KK Dynamic BG57 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Miloš Prica, Miloš Lukić Delegat: Nikola Tomić
58280KK Bask : ŠKK Zvezdara70 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Miloš Prica, Aleksandar Jovanovski Delegat: Slobodan Kaličanin

11. kolo19.01.2019
58281KK Dynamic BG : KK Bask73 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Vukašin Kurćubić
58282KK Beko : KK Sava79 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Svrkota, Petar Kral Delegat: Aleksandar Knežević
58283BKK Radnički : KK IBC73 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Petar Kral, Mirko Vesković Delegat: Bojan Draškić
58284KK Slodes : KK Beovuk 7265 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Radović, Marko Perović Delegat: Nenad Radosavljević
58285KK Cerak : KK Žitko Basket43 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Nemanja Radović, Marko Paunović Delegat: Bojan Draškić
58286ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo66 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Ognjen Ćurčić Delegat: Nikola Šoškić

12. kolo26.01.2019
58287KK Beko : KK Dynamic BG70 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
58288BKK Radnički : KK Sava54 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
58289KK Slodes : KK IBC83 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
58290KK Cerak : KK Beovuk 7258 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Nemanja Kovačević, Danilo Petković Delegat: Jovan Čučuković
58291ŠKK Zvezdara : KK Žitko Basket74 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
58292KK Bask : KK Žarkovo64 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Bojan Draškić

13. kolo23.02.2019
58293KK Žitko Basket : KK Žarkovo69 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Radović, Aleksandar Jovanovski Delegat: Miroljub Jovanović
58294KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara34 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nebojša Perović, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić
58295KK IBC : KK Cerak 68 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 17:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Petar Milanović, Mirko Vesković Delegat: Nikola Tomić
58296KK Sava : KK Slodes59 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Stevan Rašinac, Ognjen Ćurčić Delegat: Nenad Radosavljević
58297KK Dynamic BG : BKK Radnički95 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Aleksandar Jovanovski, Filip Konatar Delegat: Nikola Tomić
58298KK Beko : KK Bask75 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Stošić, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Todorović

14. kolo02.03.2019
58299KK Žarkovo : KK Beovuk 7272 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Nenad Radosavljević
58300BKK Radnički : KK Beko54 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 16:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Rašinac
58301KK Slodes : KK Dynamic BG66 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Mirko Vesković, Aleksandar Jovanovski Delegat: Stevan Radić
58302KK Cerak : KK Sava72 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Nemanja Radović, Miloš Prica Delegat: Slobodan Kaličanin
58303ŠKK Zvezdara : KK IBC81 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Radović, Stevan Rašinac Delegat: Đorđe Ilić
58304KK Bask : KK Žitko Basket80 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Saša Krsmanović, Mirko Vesković Delegat: Slobodan Kaličanin

15. kolo09.03.2019
58305KK Beovuk 72 : KK Žitko Basket37 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Vlahović, Saša Krsmanović Delegat: Slobodan Todorović
58306KK IBC : KK Žarkovo77 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Pavle Šipka, Petar Dimić Delegat: Uroš Čukić
58307KK Sava : ŠKK Zvezdara61 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Radović, Marko Perović Delegat: Zoran Ružić
58308KK Dynamic BG : KK Cerak 71 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Vlahović, Nikola Stošić Delegat: Bojan Draškić
58309KK Beko : KK Slodes73 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Stošić, Borivoje Ružić Delegat: Zoran Ružić
58310BKK Radnički : KK Bask66 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
Sudije: Uroš Dojčinović, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić

16. kolo16.03.2019
58311KK Žarkovo : KK Sava68 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Uroš Čukić
58312KK Žitko Basket : KK IBC95 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2019 Vreme: 19:25
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Radović, Saša Krsmanović Delegat: Nebojša Lazarević
58313KK Slodes : BKK Radnički69 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Nemanja Radović, Milan Kostić Delegat: Aleksandar Knežević
58314KK Cerak : KK Beko61 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Borivoje Ružić, Pavle Šipka Delegat: Nikola Tomić
58315ŠKK Zvezdara : KK Dynamic BG59 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Joksimović Delegat: Nenad Radosavljević
58316KK Bask : KK Beovuk 7254 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Đorđe Ilić

17. kolo20.03.2019
58317KK IBC : KK Beovuk 7255 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2019 Vreme: 19:55
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Nebojša Lazarević
58318KK Sava : KK Žitko Basket76 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Pavle Šipka, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Knežević
58319KK Dynamic BG : KK Žarkovo82 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Petar Kral, Antonije Luković Delegat: Slobodan Kaličanin
58320KK Beko : ŠKK Zvezdara90 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Dušan Marčetić, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Todorović
58321BKK Radnički : KK Cerak 68 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
Sudije: Petar Milanović, Miloš Joksimović Delegat: Boris Ivanov
58322KK Slodes : KK Bask59 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nikola Mladenović, Nemanja Gojović Delegat: Đorđe Ilić

18. kolo23.03.2019
58323KK Žarkovo : KK Beko86 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Radović, Ognjen Ćurčić Delegat: Zoran Ninkov
58324KK Žitko Basket : KK Dynamic BG89 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Mirko Vesković, Aleksandar Jovanovski Delegat: Bojan Draškić
58325KK Beovuk 72 : KK Sava50 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Filip Konatar, Nemanja Gojović Delegat: Bojan Draškić
58326KK Cerak : KK Slodes28 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Petar Milanović, Ognjen Ćurčić Delegat: Zoran Ninkov
58327ŠKK Zvezdara : BKK Radnički84 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Svetlana Miladinov
58328KK Bask : KK IBC105 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić

19. kolo30.03.2019
58329KK Sava : KK IBC83 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Marko Paunović Delegat: Miroljub Jovanović
58330KK Dynamic BG : KK Beovuk 7282 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Zoran Ninkov
58331KK Beko : KK Žitko Basket88 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Pavle Šipka, Mirko Vesković Delegat: Đorđe Ilić
58332BKK Radnički : KK Žarkovo72 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Slobodan Pavlica
58333KK Slodes : ŠKK Zvezdara57 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Kovačević, Dušan Marčetić Delegat: Ljubomir Miletijev
58334KK Cerak : KK Bask69 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Filip Konatar, Nemanja Gojović Delegat: Slobodan Todorović

20. kolo06.04.2019
58335KK Žarkovo : KK Slodes49 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Dimić Delegat: Milan Radenković
58336KK Žitko Basket : BKK Radnički76 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Joksimović Delegat: Slobodan Todorović
58337KK Beovuk 72 : KK Beko56 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Marko Paunović, Petar Jankuloski Delegat: Zoran Ninkov
58338KK IBC : KK Dynamic BG56 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2019 Vreme: 19:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Aleksandar Jovanovski, Marija Ćirić Delegat: Miroljub Jovanović
58339ŠKK Zvezdara : KK Cerak 71 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Marko Perović, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Rašinac
58340KK Bask : KK Sava64 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Nemanja Kovačević, Luka Bulatović Delegat: Miroljub Jovanović

21. kolo13.04.2019
58341KK Dynamic BG : KK Sava67 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
58342KK Beko : KK IBC87 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 11:40
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
Sudije: Miloš Prica, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Todorović
58343BKK Radnički : KK Beovuk 7262 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Prica Delegat: Vukašin Kurćubić
58344KK Slodes : KK Žitko Basket62 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Aleksandar Jovanovski, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Knežević
58345KK Cerak : KK Žarkovo58 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2019 Vreme: 22:00
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Dušan Marčetić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Nikola Tomić
58346ŠKK Zvezdara : KK Bask85 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Luka Maksimović, Mirko Vesković Delegat: Vukašin Kurćubić

22. kolo20.04.2019
58347KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara56 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
58348KK Žitko Basket : KK Cerak 95 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
Sudije: Nemanja Radović, Aleksandar Jovanovski Delegat: Aleksandar Rašinac
58349KK Beovuk 72 : KK Slodes58 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Miloš Joksimović, Filip Konatar Delegat: Nenad Radosavljević
58350KK IBC : BKK Radnički64 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Nemanja Kovačević, Petar Kral Delegat: Zoran Ninkov
58351KK Sava : KK Beko66 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Kovačević, Danilo Petković Delegat: Mihajlo Kostić
58352KK Bask : KK Dynamic BG64 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Luka Maksimović, Aleksandar Jovanovski Delegat: Aleksandar Knežević



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Dynamic BG220165124414
2.KK Bask211135121143
3.KK Borac Zemun202103158-552
4.KK Kolubara LA 20030000000


1. kolo19.10.2018
57049KK Dynamic BG : KK Kolubara LA 2003
57050KK Bask : KK Borac Zemun70 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

2. kolo20.10.2018
57051KK Dynamic BG : KK Bask77 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
57052KK Kolubara LA 2003 : KK Borac Zemun

3. kolo21.10.2018
57053KK Bask : KK Kolubara LA 2003
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2018
57054KK Borac Zemun : KK Dynamic BG59 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2018 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajna škola (Cara Dušana 262)


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.