Ekipe kluba
SENIORI
KK Bask
MLAĐI PIONIRI
KK Bask
PIONIRI
KK Bask
KADETI
JUNIORI
KK Bask
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Bask (juniori)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Bask13130111174736426
2.KK Radnički (Obrenovac)14122101985516426
3.KK Konjarnik12937857543121
4.KK Banovo Brdo13858417875421
5.KK Skadarlija13768587609820
6.KK Sava 21468928938-1020
7.KK Eko Sport 21468874916-4220
8.KK Cerak 1468848892-4420
9.BKK Radnički 21257678730-5217
10.KK Blokovi13211729910-18115
11.KK Gro-Basket13211719914-19515
12.KK Mondo Basket 21129597784-18713


1. kolo09.11.2019
66177KK Eko Sport 2 : KK Skadarlija42 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
66178KK Bask : KK Blokovi96 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
66179KK Radnički (Obrenovac) : KK Banovo Brdo77 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
66180BKK Radnički 2 : KK Mondo Basket 285 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 15:50
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
66181KK Konjarnik : KK Cerak 47 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
66182KK Gro-Basket : KK Sava 260 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)

2. kolo16.11.2019
66183KK Eko Sport 2 : KK Bask66 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
66184KK Cerak : KK Gro-Basket80 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
66185KK Mondo Basket 2 : KK Konjarnik65 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
66186KK Banovo Brdo : BKK Radnički 252 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 15:45
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
66187KK Blokovi : KK Radnički (Obrenovac)64 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
66188KK Skadarlija : KK Sava 255 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)

3. kolo23.11.2019
66189KK Bask : KK Skadarlija85 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
66190KK Radnički (Obrenovac) : KK Eko Sport 267 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
66191BKK Radnički 2 : KK Blokovi52 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
66192KK Konjarnik : KK Banovo Brdo55 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar KL (Ilindenska 17a)
66193KK Gro-Basket : KK Mondo Basket 268 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
66194KK Sava 2 : KK Cerak 52 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

4. kolo30.11.2019
66195KK Eko Sport 2 : BKK Radnički 263 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
66196KK Bask : KK Radnički (Obrenovac)80 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
66197KK Mondo Basket 2 : KK Sava 271 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
66198KK Banovo Brdo : KK Gro-Basket73 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
66199KK Blokovi : KK Konjarnik58 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
66200KK Skadarlija : KK Cerak 74 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)

5. kolo07.12.2019
66201KK Radnički (Obrenovac) : KK Skadarlija72 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2019 Vreme: 21:50
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
66202BKK Radnički 2 : KK Bask32 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
66203KK Konjarnik : KK Eko Sport 283 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 13:45
Lokacija: Sportski centar KL (Ilindenska 17a)
66204KK Gro-Basket : KK Blokovi56 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
66205KK Sava 2 : KK Banovo Brdo68 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
66206KK Cerak : KK Mondo Basket 244 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: France Prešern (Stanka Paunovića Veljka 45)

6. kolo14.12.2019
66207KK Eko Sport 2 : KK Gro-Basket72 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
66208KK Bask : KK Konjarnik90 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
66209KK Radnički (Obrenovac) : BKK Radnički 294 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
66210KK Banovo Brdo : KK Cerak 72 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
66211KK Blokovi : KK Sava 256 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
66212KK Skadarlija : KK Mondo Basket 276 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)

7. kolo21.12.2019
66213BKK Radnički 2 : KK Skadarlija46 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
66214KK Konjarnik : KK Radnički (Obrenovac)64 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Sportski centar KL (Ilindenska 17a)
66215KK Gro-Basket : KK Bask57 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
66216KK Sava 2 : KK Eko Sport 290 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
66217KK Cerak : KK Blokovi73 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
66218KK Mondo Basket 2 : KK Banovo Brdo48 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)

8. kolo11.01.2020
66219KK Eko Sport 2 : KK Cerak 72 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
66220KK Bask : KK Sava 287 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
66221KK Radnički (Obrenovac) : KK Gro-Basket81 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
66222BKK Radnički 2 : KK Konjarnik41 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
66223KK Blokovi : KK Mondo Basket 277 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
66224KK Skadarlija : KK Banovo Brdo78 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)

9. kolo18.01.2020
66225KK Konjarnik : KK Skadarlija76 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar KL (Ilindenska 17a)
66226KK Gro-Basket : BKK Radnički 246 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 12:15
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
66227KK Sava 2 : KK Radnički (Obrenovac)78 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
66228KK Cerak : KK Bask66 : 107
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
66229KK Mondo Basket 2 : KK Eko Sport 259 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
66230KK Banovo Brdo : KK Blokovi74 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)

10. kolo25.01.2020
66231KK Eko Sport 2 : KK Banovo Brdo67 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 13:40
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
66232KK Bask : KK Mondo Basket 291 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 12:40
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
66233KK Radnički (Obrenovac) : KK Cerak 84 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
66234BKK Radnički 2 : KK Sava 254 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
66235KK Konjarnik : KK Gro-Basket82 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar KL (Ilindenska 17a)
66236KK Skadarlija : KK Blokovi72 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 11:40
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)

11. kolo22.02.2020
66237KK Gro-Basket : KK Skadarlija41 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 10:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
66238KK Sava 2 : KK Konjarnik67 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
66239KK Cerak : BKK Radnički 280 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
66240KK Mondo Basket 2 : KK Radnički (Obrenovac)44 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 15:50
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
66241KK Banovo Brdo : KK Bask70 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
66242KK Blokovi : KK Eko Sport 259 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)

12. kolo29.02.2020
66243KK Sava 2 : KK Gro-Basket92 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
66244KK Cerak : KK Konjarnik71 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
66245KK Mondo Basket 2 : BKK Radnički 2
66246KK Banovo Brdo : KK Radnički (Obrenovac)66 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
66247KK Blokovi : KK Bask45 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
66248KK Skadarlija : KK Eko Sport 253 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 11:40
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)

13. kolo07.03.2020
66249KK Bask : KK Eko Sport 263 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
66250KK Radnički (Obrenovac) : KK Blokovi62 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66251BKK Radnički 2 : KK Banovo Brdo43 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 16:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
66252KK Konjarnik : KK Mondo Basket 2
66253KK Gro-Basket : KK Cerak 58 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Ilija Garašanin (Grocka) (Bulevar revolucije 11)
66254KK Sava 2 : KK Skadarlija67 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 11:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

14. kolo14.03.2020
66255KK Eko Sport 2 : KK Radnički (Obrenovac)61 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
66256KK Cerak : KK Sava 262 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
66257KK Mondo Basket 2 : KK Gro-Basket
66258KK Banovo Brdo : KK Konjarnik
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
66259KK Blokovi : BKK Radnički 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
66260KK Skadarlija : KK Bask
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020

15. kolo21.03.2020
66261KK Radnički (Obrenovac) : KK Bask
66262BKK Radnički 2 : KK Eko Sport 2
66263KK Konjarnik : KK Blokovi
66264KK Gro-Basket : KK Banovo Brdo
66265KK Sava 2 : KK Mondo Basket 2
66266KK Cerak : KK Skadarlija

16. kolo28.03.2020
66267KK Eko Sport 2 : KK Konjarnik
66268KK Bask : BKK Radnički 2
66269KK Mondo Basket 2 : KK Cerak
66270KK Banovo Brdo : KK Sava 2
66271KK Blokovi : KK Gro-Basket
66272KK Skadarlija : KK Radnički (Obrenovac)

17. kolo04.04.2020
66273BKK Radnički 2 : KK Radnički (Obrenovac)
66274KK Konjarnik : KK Bask
66275KK Gro-Basket : KK Eko Sport 2
66276KK Sava 2 : KK Blokovi
66277KK Cerak : KK Banovo Brdo
66278KK Mondo Basket 2 : KK Skadarlija

18. kolo25.04.2020
66279KK Eko Sport 2 : KK Sava 2
66280KK Bask : KK Gro-Basket
66281KK Radnički (Obrenovac) : KK Konjarnik
66282KK Banovo Brdo : KK Mondo Basket 2
66283KK Blokovi : KK Cerak
66284KK Skadarlija : BKK Radnički 2

19. kolo09.05.2020
66285KK Konjarnik : BKK Radnički 2
66286KK Gro-Basket : KK Radnički (Obrenovac)
66287KK Sava 2 : KK Bask
66288KK Cerak : KK Eko Sport 2
66289KK Mondo Basket 2 : KK Blokovi
66290KK Banovo Brdo : KK Skadarlija

20. kolo16.05.2020
66291KK Eko Sport 2 : KK Mondo Basket 2
66292KK Bask : KK Cerak
66293KK Radnički (Obrenovac) : KK Sava 2
66294BKK Radnički 2 : KK Gro-Basket
66295KK Blokovi : KK Banovo Brdo
66296KK Skadarlija : KK Konjarnik

21. kolo23.05.2020
66297KK Gro-Basket : KK Konjarnik
66298KK Sava 2 : BKK Radnički 2
66299KK Cerak : KK Radnički (Obrenovac)
66300KK Mondo Basket 2 : KK Bask
66301KK Banovo Brdo : KK Eko Sport 2
66302KK Blokovi : KK Skadarlija

22. kolo30.05.2020
66303KK Eko Sport 2 : KK Blokovi
66304KK Bask : KK Banovo Brdo
66305KK Radnički (Obrenovac) : KK Mondo Basket 2
66306BKK Radnički 2 : KK Cerak
66307KK Konjarnik : KK Sava 2
66308KK Skadarlija : KK Gro-Basket



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Pobednik 011440288260288
2.BKK Radnički431291254377
3.KK Bask413291268235
4.KK Mondo Basket413259284-255
5.KK Sava 2413242305-635


1. kolo26.10.2019
64282KK Bask : KK Pobednik 01179 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 17:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
64283KK Sava 2 : KK Mondo Basket70 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
BKK Radnički - slobodna ekipa

2. kolo27.10.2019
64278BKK Radnički : KK Bask74 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
64279KK Pobednik 011 : KK Sava 263 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Mondo Basket - slobodna ekipa

3. kolo30.10.2019
64276KK Sava 2 : BKK Radnički67 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
64277KK Mondo Basket : KK Pobednik 01172 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
KK Bask - slobodna ekipa

4. kolo02.11.2019
64272BKK Radnički : KK Mondo Basket82 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2019 Vreme: 16:40
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
64273KK Bask : KK Sava 291 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK Pobednik 011 - slobodna ekipa

5. kolo03.11.2019
64270KK Mondo Basket : KK Bask63 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
64271KK Pobednik 011 : BKK Radnički62 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2019 Vreme: 19:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
KK Sava 2 - slobodna ekipa



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun3303121731396
2.KK IBC32121821715
3.KK Bask312239222174
4.KK Cerak 303131288-1573


1. kolo12.10.2019
63439KK Zemun : KK Cerak 122 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63440KK IBC : KK Bask80 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)

2. kolo13.10.2019
63441KK Zemun : KK IBC105 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63442KK Cerak : KK Bask57 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2019 Vreme: 21:05
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

3. kolo16.10.2019
63443KK IBC : KK Cerak 83 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63444KK Bask : KK Zemun80 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.