Ekipe kluba
SENIORI
KK Bask
MLAĐI PIONIRI
KK Bask
PIONIRI
KK Bask
KADETI
JUNIORI
KK Bask
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Bask (mlađi pioniri)



Regionalna liga U13
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Bask66032319512812
2.KK Dynamic BG6512642194511
3.KK Mladenovac633230256-269
4.KK Elite Basket532185200-158
5.KK Beko 3624218240-228
6.KK Cerak 5615218278-607
7.KK As Basket 4523195200-57
8.KK Skaj Basket615225270-457


1. kolo18.01.2020
67323KK Bask : KK As Basket 452 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 12:45
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
67324KK Dynamic BG : KK Elite Basket48 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
67325KK Mladenovac : KK Beko 337 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
67326KK Skaj Basket : KK Cerak 542 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)

2. kolo25.01.2020
67327KK As Basket 4 : KK Cerak 554 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 13:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
67328KK Beko 3 : KK Skaj Basket28 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
67329KK Elite Basket : KK Mladenovac40 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Despot Stefan Lazarević (Mome Dimića 2)
67330KK Bask : KK Dynamic BG46 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

3. kolo22.02.2020
67331KK Dynamic BG : KK As Basket 441 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
67332KK Mladenovac : KK Bask34 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
67333KK Skaj Basket : KK Elite Basket58 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
67334KK Cerak 5 : KK Beko 333 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 10:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

4. kolo29.02.2020
67335KK As Basket 4 : KK Beko 347 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
67336KK Elite Basket : KK Cerak 531 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Despot Stefan Lazarević (Mome Dimića 2)
67337KK Bask : KK Skaj Basket61 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
67338KK Dynamic BG : KK Mladenovac56 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 15:45
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

5. kolo07.03.2020
67339KK Mladenovac : KK As Basket 447 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
67340KK Skaj Basket : KK Dynamic BG41 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
67341KK Cerak 5 : KK Bask46 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 20:40
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
67342KK Beko 3 : KK Elite Basket27 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 10:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

6. kolo14.03.2020
67343KK As Basket 4 : KK Elite Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
67344KK Bask : KK Beko 360 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 12:50
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
67345KK Dynamic BG : KK Cerak 547 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 14:45
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
67346KK Mladenovac : KK Skaj Basket51 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)

7. kolo21.03.2020
67347KK Skaj Basket : KK As Basket 4
67348KK Cerak 5 : KK Mladenovac
67349KK Beko 3 : KK Dynamic BG
67350KK Elite Basket : KK Bask

8. kolo28.03.2020
67351KK As Basket 4 : KK Bask
67352KK Elite Basket : KK Dynamic BG
67353KK Beko 3 : KK Mladenovac
67354KK Cerak 5 : KK Skaj Basket

9. kolo04.04.2020
67355KK Cerak 5 : KK As Basket 4
67356KK Skaj Basket : KK Beko 3
67357KK Mladenovac : KK Elite Basket
67358KK Dynamic BG : KK Bask

10. kolo25.04.2020
67359KK As Basket 4 : KK Dynamic BG
67360KK Bask : KK Mladenovac
67361KK Elite Basket : KK Skaj Basket
67362KK Beko 3 : KK Cerak 5

11. kolo09.05.2020
67363KK Beko 3 : KK As Basket 4
67364KK Cerak 5 : KK Elite Basket
67365KK Skaj Basket : KK Bask
67366KK Mladenovac : KK Dynamic BG

12. kolo16.05.2020
67367KK As Basket 4 : KK Mladenovac
67368KK Dynamic BG : KK Skaj Basket
67369KK Bask : KK Cerak 5
67370KK Elite Basket : KK Beko 3

13. kolo23.05.2020
67371KK Elite Basket : KK As Basket 4
67372KK Beko 3 : KK Bask
67373KK Cerak 5 : KK Dynamic BG
67374KK Skaj Basket : KK Mladenovac

14. kolo30.05.2020
67375KK As Basket 4 : KK Skaj Basket
67376KK Mladenovac : KK Cerak 5
67377KK Dynamic BG : KK Beko 3
67378KK Bask : KK Elite Basket



1. stepen takmičenja U13
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun109168935533419
2.KK Banjica Mega109160933527419
3.KK Lazarevac1046449492-4314
4.KK Gro-Basket1046435458-2314
5.KK Bask1046447542-9514
6.KK Umka Džez10010169616-44710


1. kolo19.10.2019
63121KK Zemun : KK Bask87 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63122KK Lazarevac : KK Gro-Basket47 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
63123KK Banjica Mega : KK Umka Džez70 : 8
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)

2. kolo26.10.2019
63124KK Zemun : KK Lazarevac56 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
63125KK Gro-Basket : KK Banjica Mega29 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
63126KK Bask : KK Umka Džez47 : 14
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

3. kolo02.11.2019
63127KK Lazarevac : KK Bask74 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
63128KK Banjica Mega : KK Zemun60 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
63129KK Umka Džez : KK Gro-Basket13 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)

4. kolo09.11.2019
63130KK Zemun : KK Umka Džez89 : 9
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 18:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63131KK Lazarevac : KK Banjica Mega34 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
63132KK Bask : KK Gro-Basket61 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 13:50
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

5. kolo16.11.2019
63133KK Banjica Mega : KK Bask79 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
63134KK Umka Džez : KK Lazarevac29 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 09:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
63135KK Gro-Basket : KK Zemun33 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)

6. kolo23.11.2019
63136KK Umka Džez : KK Banjica Mega16 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
63137KK Gro-Basket : KK Lazarevac51 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
63138KK Bask : KK Zemun43 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

7. kolo30.11.2019
63139KK Lazarevac : KK Zemun42 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
63140KK Banjica Mega : KK Gro-Basket50 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
63141KK Umka Džez : KK Bask18 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

8. kolo07.12.2019
63142KK Zemun : KK Banjica Mega62 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63143KK Gro-Basket : KK Umka Džez52 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
63144KK Bask : KK Lazarevac61 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

9. kolo14.12.2019
63145KK Banjica Mega : KK Lazarevac74 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
63146KK Umka Džez : KK Zemun18 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)
63147KK Gro-Basket : KK Bask35 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)

10. kolo21.12.2019
63148KK Zemun : KK Gro-Basket77 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63149KK Lazarevac : KK Umka Džez62 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
63150KK Bask : KK Banjica Mega30 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.